אהלן וסהלן 

"נוורת אלמחל"
אירוח ביתי בג׳סר אזרקא

הכירו את 

עמאש סמורה

נערה כבדת שמיעה לא יכולה לדבר או לשמוע את האנשים שמדברים עליה, אבל היא כמובן שומעת בלבה מה הכוונה בשפת הגוף שלהם.

נערה יפה מאוד, רגישה, ביישנית.

העולם שונה לפי המראה של כל אדם יש כאלה שמוצאים אותו יפה ואחרים מוצאים אותו רע ואחר מוצא אותו מהנה, היא עדיין מאמינה שהעולם בסדר.

נשלל ממנה החן של שמיעת טון הדיבור, קצב ההילוך, צליל הצחוק ואפילו צליל הבכי, אך לא תאמינו למידת היענותה ועניין שלה בחיים ודאגה לרגשותיהם של אחרים.

 יצירתיות של ידיה לא מיועדת לרבים: רקמה, סריגה, תפירה ובישול.

לא תאמינו לדיקנות בכל עבודותיה.

השם שלה נד'מייהמשמעות השם (מאורגנת), אף אחד לא קורה לה בשם הזה, היא מוכרת " סמורה" – משמעות ( צבע הפנים שחור), אבל היא בלונדית.

גם סמורה מארחת בתיירות הגשר הכחול

4b45b9ae-5780-4d7c-b9b7-5ad6fc1dad13 (1)

מדובר באירוח ביתי אותנטי שמחובר ומודע למקום ומושרש כנורמה חברתית אצל כל תושבי הכפר – אירוח ביתי ערבי אמיתי בידיים פתוחות ומלאות בכל טוב. האוכל שמגישים המארחים, הוא כמובן אוכל ערבי אותנטי ועשיר טעמים. מקובל לראות הרבה מארחים שמכינים ארוחת דגים – זאת כמובן בשל היות ג'סר אל זרקא כפר דייגים שתרבות הדיג קיימת בו עדיין במלוא כוחה. כמו כן, ניתן למצוא אפשרויות נוספות כמו ארוחה בשרית או ארוחה צמחונית. מומלץ לוודא לפני שקובעים אירוח ביתי בכפר, מהו פחות או יותר התפריט במידה ויש לכם בעיה או רגישות למזון כלשהו. באופן כללי, אם לא מדובר ברגישות, אנחנו ממש מעודדים אתכם לצאת מהגבולות וללכת לטעום משהו שבחיים לא טעמתם.
אירוח ביתי בג'סר א זרקא מתאים ליחידים, למשפחות, לקבוצות. לכל מי שרק רוצה. חברת "תיירות הגשר הכחול" מפעילה ומרכזת את הסיורים בכפר ואת האירוח הביתי למגוון קבוצות במגוון גילאים. אל בית המארחים מגיעים מספר אנשים, בחלק מהבתים מדובר בשבעה, שמונה אנשים ויש בתים שיכולים לארח גם 30 ו-40 אנשים.
עיצוב הבית, הגשת האוכל, התה המסורתי, הלבוש והסיפורים – כל אלה מספקים חוויה קסומה, טעימה ופוקחת עיניים.

דגים, בשרים, צמחוני

לא כשר, אך ניתן להזמין מנות כשרות בתיאום מראש

כל השבוע בתיאום מראש

מוצרים עבודת יד של עמאש סמורה זמינים לרכישה אונליין

לפרטים נוספים והזמנת אירוח אצל עמאש סמורה
השאירו פרטים עכשיו

התקשרו עכשיו
WhatsApp WhatsApp us