אהלן וסהלן 

"נוורת אלמחל"
אירוח ביתי בג׳סר אזרקא

הכירו את 

עמאש חנאן

חנאן בת 36, נשואה עם שני ילדים.

החלום הגדול שלי להיות מעצבת אופנה, כשהייתי קטנה תמיד עיצבתי בגדים חדשים לבובות שלי וגם לעצמי.

היום היא עקרת בית, כל יום בבוקר יוצאת לים להליכה ולשחייה, נושמת את אוויר הים, חוזרת הביתה לשתות תה עם האחיות והשכנות שלי. מבשלת, ונותנת להן לטעום המאכלים המדהימים שאני מכינה ומעצבת אותם.

אני שואפת להגשים את חלום הילדות שלי,  ולעצב בגדי בובות, נשים, וילדים.

מארחת בתיירות הגשר הכחול

מדובר באירוח ביתי אותנטי שמחובר ומודע למקום ומושרש כנורמה חברתית אצל כל תושבי הכפר – אירוח ביתי ערבי אמיתי בידיים פתוחות ומלאות בכל טוב. האוכל שמגישים המארחים, הוא כמובן אוכל ערבי אותנטי ועשיר טעמים. מקובל לראות הרבה מארחים שמכינים ארוחת דגים – זאת כמובן בשל היות ג'סר אל זרקא כפר דייגים שתרבות הדיג קיימת בו עדיין במלוא כוחה. כמו כן, ניתן למצוא אפשרויות נוספות כמו ארוחה בשרית או ארוחה צמחונית. מומלץ לוודא לפני שקובעים אירוח ביתי בכפר, מהו פחות או יותר התפריט במידה ויש לכם בעיה או רגישות למזון כלשהו. באופן כללי, אם לא מדובר ברגישות, אנחנו ממש מעודדים אתכם לצאת מהגבולות וללכת לטעום משהו שבחיים לא טעמתם.
אירוח ביתי בג'סר א זרקא מתאים ליחידים, למשפחות, לקבוצות. לכל מי שרק רוצה. חברת "תיירות הגשר הכחול" מפעילה ומרכזת את הסיורים בכפר ואת האירוח הביתי למגוון קבוצות במגוון גילאים. אל בית המארחים מגיעים מספר אנשים, בחלק מהבתים מדובר בשבעה, שמונה אנשים ויש בתים שיכולים לארח גם 30 ו-40 אנשים.
עיצוב הבית, הגשת האוכל, התה המסורתי, הלבוש והסיפורים – כל אלה מספקים חוויה קסומה, טעימה ופוקחת עיניים.

דגים, בשרים, צמחוני

לא כשר, אך ניתן להזמין מנות כשרות בתיאום מראש

כל השבוע בתיאום מראש

מוצרים עבודת יד של עמאש חנאן זמינים לרכישה אונליין

לפרטים נוספים והזמנת אירוח אצל עמאש חנאן
השאירו פרטים עכשיו

התקשרו עכשיו
WhatsApp WhatsApp us