אהלן וסהלן 

"נוורת אלמחל"
אירוח ביתי בג׳סר אזרקא

הכירו את 

נדיה עמאש

״בת 59 אלמנה‫,‬ אמא למחמוד ושהד‫.‬
למרות כל הקשיים הצלחתי לגדל בכבוד את בני ובתי כדי שיום אחד אראה אותם מוצלחים עם משפחה מדהימה‫.‬
לאורך השנים לקחתי קורסים באומנות,ולאחרונה התחלתי להציג ולמכור עבודות סריגה ורקמה פלסטינית.אני מזמינה אותכם לאירוח ואמנות בביתי .״

מדובר באירוח ביתי אותנטי שמחובר ומודע למקום ומושרש כנורמה חברתית אצל כל תושבי הכפר – אירוח ביתי ערבי אמיתי בידיים פתוחות ומלאות בכל טוב. האוכל שמגישים המארחים, הוא כמובן אוכל ערבי אותנטי ועשיר טעמים. מקובל לראות הרבה מארחים שמכינים ארוחת דגים – זאת כמובן בשל היות ג'סר אל זרקא כפר דייגים שתרבות הדיג קיימת בו עדיין במלוא כוחה. כמו כן, ניתן למצוא אפשרויות נוספות כמו ארוחה בשרית או ארוחה צמחונית. מומלץ לוודא לפני שקובעים אירוח ביתי בכפר, מהו פחות או יותר התפריט במידה ויש לכם בעיה או רגישות למזון כלשהו. באופן כללי, אם לא מדובר ברגישות, אנחנו ממש מעודדים אתכם לצאת מהגבולות וללכת לטעום משהו שבחיים לא טעמתם.
אירוח ביתי בג'סר א זרקא מתאים ליחידים, למשפחות, לקבוצות. לכל מי שרק רוצה. חברת "תיירות הגשר הכחול" מפעילה ומרכזת את הסיורים בכפר ואת האירוח הביתי למגוון קבוצות במגוון גילאים. אל בית המארחים מגיעים מספר אנשים, בחלק מהבתים מדובר בשבעה, שמונה אנשים ויש בתים שיכולים לארח גם 30 ו-40 אנשים.
עיצוב הבית, הגשת האוכל, התה המסורתי, הלבוש והסיפורים – כל אלה מספקים חוויה קסומה, טעימה ופוקחת עיניים.

דגים, בשרים, צמחוני

לא כשר, אך ניתן להזמין מנות כשרות בתיאום מראש

כל השבוע בתיאום מראש

מוצרים עבודת יד של נדיה זמינים לרכישה אונליין

לפרטים נוספים והזמנת אירוח אצל נדיה
השאירו פרטים עכשיו

התקשרו עכשיו
WhatsApp WhatsApp us